Odświeżamy Nasz Wizerunek – Poznaj Nowe Logo spółki METGAL

Drodzy Klienci i Partnerzy,

W PZG Metgal Sp. z o.o ciągle dążymy do innowacji i doskonalenia nie tylko naszych produktów i usług, ale również tego, jak jesteśmy postrzegani. W związku z tym z wielką radością i nieukrywanym entuzjazmem ogłaszamy wprowadzenie naszego nowego logo!

Ta zmiana jest dla nas wyjątkowo emocjonująca. Oznacza nie tylko nowy rozdział w historii naszej firmy, ale również odzwierciedla nasz dynamiczny rozwój, aspiracje oraz zaangażowanie w dostarczanie wartości, które są dla Was najważniejsze. 

Dlaczego zmieniamy logo?

Nowe logo symbolizuje mocny charakter firmy związany z produkcją oraz ewolucję, którą przeszliśmy od momentu naszego założenia. Jest odzwierciedleniem naszej ciągłej misji innowacji oraz naszego zobowiązania do doskonałości. Chcemy, aby nasza marka była postrzegana jako nowoczesna i gotowa na wyzwania przyszłości. 

Co się zmienia?

Nowe logo zachowuje nazwę spółki z charakterystyczną literą M w kolorze czerwonym. Wybraliśmy nową kolorystykę i typografię, aby lepiej odzwierciedlały naszą filozofię i kierunek, w którym się rozwijamy. 

Co to oznacza dla Was?

Chociaż nasze logo się zmienia, nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług pozostaje niezmienne. Kontynuujemy naszą misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które wspierają Wasze cele i potrzeby. 

Kiedy?

Nowe logo jest wprowadzane z dniem dzisiejszym, a w najbliższych tygodniach zobaczycie je we wszystkich naszych materiałach – na stronie internetowej, w mediach społecznościowych.

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszej strony internetowej i śledzenia nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualnościami i ofertami.

Dziękujemy za Wasze ciągłe wsparcie i zaufanie, które są dla nas nieustającą inspiracją i motywacją do dalszego rozwoju.

Z poważaniem,

Prezes PZG Metgal Sp. z o.o.

Plany spółki – nowa linia dozująca

Stawiamy na intensywny rozwój, dlatego spółka jeszcze w tym roku będzie posiadać nowoczesną linie dozującą.

Cała linia wykonana zostanie na bazie wspólnego ciągu transporterów płytkowych. Zadaniem transporterów będzie przemieszczanie produktów tak, aby poruszały się one stabilnie, biorąc pod uwagę ich kształt. Początek linii będzie wyposażony w stół podawczy do umieszczania produktów przez operatora. Następnie opakowania zostaną podane na transporter nalewarki umieszczone w strefie urządzenia nalewającego – nalewarki dwu nalewakowej. Po napełnieniu, opakowania zostaną zaopatrzone przez operatora w nakrętki lub trigery, które w następnej kolejności zostaną zakręcone. Zakręcanie odbywać się będzie przy pomocy układu czterorolkowego napędzanego serwo motorem o mocy 400W. W końcowej części linii napełniony produkt zostanie zaetykietowany jedną lub dwoma etykietami przy pomocy etykieciarki TWIN.

Przewidywana wydajność linii to 1000-1200 sztuk na godzinę, w zależności od objętości opakowania i rodzaju zamknięcia.

Współczesny rynek wymaga wprowadzenia technologii, które pozwolą na zautomatyzowanie produkcji. Modernizacja jest konieczna, aby oferować Klientom usługi o najwyższej jakości, przy wysokiej wydajności i niskich kosztach.

Spółka PZG Metgal realizuje ambitne cele wewnętrznej transformacji, aby utrzymać przewagę konkurencyjności.

Zapraszamy do współpracy, Klientów, którzy aktywnie poszukują skutecznych sposobów na zwiększenie wydajności i rentowności procesu produkcji.

Dozowanie perfum

Rozszerzamy nasz profil działalności i dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów.

Posiadamy automatyczną linie do dozowania perfum. Objętość napełniania: 0,18-123,2 uncji/5-3500 ml.

Nasza nowoczesna technologia nalewania perfum opiera się na precyzji i dbałości o jakość. Dzięki zaawansowanym procesom produkcyjnym oraz innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, każda butelka perfum wypełniona jest z najwyższą starannością, aby zapewnić niezrównany komfort użytkowania i trwałość zapachu.

Niech dozowanie perfum stanie się przyjemnością, a niezrównana jakość i trwałość produktu inspiruje do rozszerzania asortymentu.